PopForum
Hoşgeldiniz, iyi vakit geçirmeniz dileğiyle! Smile
PopForum
Hoşgeldiniz, iyi vakit geçirmeniz dileğiyle! Smile
PopForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PopForum

En iyi Popmundo Forumuna Hoşgeldiniz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
POWER FM DİNLE
En son konular
» Ella Hamile!!!
** Kurallar ** Lütfen Okuyunuz!! ** Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 11:51 pm tarafından beyzagkm

» Yeni
** Kurallar ** Lütfen Okuyunuz!! ** Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 2:31 pm tarafından edgar forward

» radyo
** Kurallar ** Lütfen Okuyunuz!! ** Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 5:28 pm tarafından david drury

» :D
** Kurallar ** Lütfen Okuyunuz!! ** Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 10:38 am tarafından david drury

» Son Günlük Kayıtlarınız
** Kurallar ** Lütfen Okuyunuz!! ** Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 6:40 pm tarafından Fehime Sertel*

» Bilmeceler
** Kurallar ** Lütfen Okuyunuz!! ** Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 6:08 pm tarafından Fehime Sertel*

» Tabu
** Kurallar ** Lütfen Okuyunuz!! ** Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 6:06 pm tarafından Fehime Sertel*

» gruplar
** Kurallar ** Lütfen Okuyunuz!! ** Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 11:14 am tarafından david drury

» Doğum Günün
** Kurallar ** Lütfen Okuyunuz!! ** Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 6:50 pm tarafından Fehime Sertel*

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 39 kişi Salı Ağus. 01, 2017 10:42 pm tarihinde online oldu.

** Kurallar ** Lütfen Okuyunuz!! **

YazarMesaj
Gabriella Spurio
Admin
Admin
Gabriella Spurio

Kadın
Site İçi Lakabınız? : Gabby

** Kurallar ** Lütfen Okuyunuz!! ** Empty
MesajKonu: ** Kurallar ** Lütfen Okuyunuz!! **   ** Kurallar ** Lütfen Okuyunuz!! ** Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 5:10 pm

Eğer aşağıdaki kurallara uymazsanız siteden atılır veya banlanırsınız. Ya da küçük cezalara çarptırılırsınız.

1- Sitede huzursuzluk çıkartacak hiçbir davranışta bulunmamalısınız. Ceza alırsınız.

2- Gereksiz Konular açmayınız. Silinecektir.

3- Konularınızı ilgili başlık altına açmalısınız.

4-
Din tartışmaları açmayınız konu silinir oraya yazı yazan üyeler ceza alır.

5- Sırf mesaj sayısı için mesaj atarsanız onlar silinecektir.

6- Eğer üyemiz bir emek göstermişse onun emeğine saygı duyalım lütfen. 'İğrenç olmuş' gibi mesajlarla üyemize saygısızlık yapmayalım.

7- Özel mesaj gönderebiliyorum diye herşeyi gönderemezsiniz. Hakaret, tecavüz vb. gibi şeyler olursa direk banlanırsınız.

8-
Sitemizde hiç kimseye haksızlık yapılmaz. Öyle birşey varsa bana özel mesajla bildirebilirisiniz.

9- Moderatör olan üyelerimiz bunu hakederek almışlardır. Niye ben olamıyorum diye itirazlar istemiyorum.

10- Tüm üyelerin huzuru için ısrarla Vip üyelik istemeyin ceza alırsınız

En son Vanessa Terrell tarafından Salı Ağus. 19, 2008 4:45 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://popforum.yetkinforum.com
Gabriella Spurio
Admin
Admin
Gabriella Spurio

Kadın
Site İçi Lakabınız? : Gabby

** Kurallar ** Lütfen Okuyunuz!! ** Empty
MesajKonu: Geri: ** Kurallar ** Lütfen Okuyunuz!! **   ** Kurallar ** Lütfen Okuyunuz!! ** Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 11:08 pm

11- Sohbet konulara SADECE o konuyla ilgili mesajlar atmazsanız ilk uyarınız gelir. Bunu 3 kez tekrarlarsanız siteden 2 günlük uzaklaştırma alırsınız. Söylemedi demeyin.. Şuandan itibaren başlıyo bu.. Eer zaten kuralları okumadan yazmışsanız anlaşılır amanızı mamanızı dinlemem uzaklaştırılırsınız!!

12- O kadar chatbox koyduk sonra forum içi sohbet başlıı açtık bunlarla sohbet ediniz!! Yok resmin güzelmiş yok öyleymiş filan istemiyorum..

13- Artık ceza sistemi başlıyor! Az önce de yazdığım gibi 3 kez uyarı alanlar 2 günlük veya yaptığı hataya göre ceza alacaklar bunların adları SİLİNMEMEK üzere PopForum forumunda yayınlanacaklardır. Lütfen "Benim mesajlarmı niye sildin?" gibi pm'ler istemiyorum bunları haketmişsinizdir..

14- Tek smiley içeren mesajlar hemen silinir çünkü bi mesajlarını sadece tek ifadeyle kazananlar var bi de siteye katkıda bulunan mesajlı üyeler var.. Ayrıca yarışmalarda da bu geçerli eğer [üye getirme yarışması] üye yaptırdığınız üye ceza alırsa o kişiyi saymam ödülü de vermem.

15- En küçük küfür içeren kelimelerde ilk uyarınızı alırsınız ve yarışmalara katılamazsınız.

16- Paylaşımlarınızda link ile alıntı yaptığınızı belirtiniz. Bu yasal cezalara kadar gidebilir.

Kurallar varsa eklenecektir ayrıca kuralları çiğneyen varsa yaptığına göre ceza alacaktır belki de banlanacaktır. Lütfen dikkat edelim =] Ayrıca hem mod arkadaşlarımızın hem de benim yazdığımız kurallar geçerlidir.

/sabitlendi
http://popforum.yetkinforum.com

** Kurallar ** Lütfen Okuyunuz!! **
1 sayfadaki 1 sayfası